Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Nëna i shkon të frizerka, Afëridta e publikon në këtë gjendje atë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëna i shkon të frizerka, Afëridta e publikon në këtë gjendje atë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëna i shkon të frizerka, Afëridta e publikon në këtë gjendje atë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 975 shikime
 • 975 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bënë Afërdita kur shkon të frizerka!

Kategoritë0 komente