Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nëna kërkon ndihmën e Policisë për të gjetur 14 vjeçen që ka ikur tash dy javë, për herë të katërt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëna kërkon ndihmën e Policisë për të gjetur 14 vjeçen që ka ikur tash dy javë, për herë të katërt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëna kërkon ndihmën e Policisë për të gjetur 14 vjeçen që ka ikur tash dy javë, për herë të katërt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,278 shikime
 • 1,278 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nëna kërkon ndihmën e Policisë për të gjetur 14 vjeçen që ka ikur tash dy javë, për herë të katërt

Kategoritë


0 komente