Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nënkalimi që nuk mund të kalohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nënkalimi që nuk mund të kalohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nënkalimi që nuk mund të kalohet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 91 shikime
 • 91 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkalimi që nuk mund të kalohet Në rrugën Prishtinë – Pejë, në fshatin Vragoli, është i ndërtuar një nënkalim për vetura, por që ai nuk mund të shfrytëzohet. Aty tanimë janë vendosur edhe tabelat e ndalimit, që tregon se është rrugë e pakalueshme.

Kategoritë


0 komente