Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Krasniqi humb betejën me drejtësinë, por ish-shefi i prokurimit në MTI kryen ende funksione publike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krasniqi humb betejën me drejtësinë, por ish-shefi i prokurimit në MTI kryen ende funksione publike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krasniqi humb betejën me drejtësinë, por ish-shefi i prokurimit në MTI kryen ende funksione publike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 342 shikime
 • 342 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krasniqi humb betejën me drejtësinë, por ish-shefi i prokurimit në MTI kryen ende funksione publike

Kategoritë0 komente