Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Të gjithë po qeshin me këtë veprim të Neymar dhe Dani Alves
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të gjithë po qeshin me këtë veprim të Neymar dhe Dani Alves

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të gjithë po qeshin me këtë veprim të Neymar dhe Dani Alves

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 2,435 shikime
 • 2,435 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikojeni reagimin qesharak të Neymar 

Kategoritë


0 komente