Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nga burgu Frashër Krasniqi jep dorëheqje prej funskioneve në VV
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nga burgu Frashër Krasniqi jep dorëheqje prej funskioneve në VV

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nga burgu Frashër Krasniqi jep dorëheqje prej funskioneve në VV

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga burgu Frashër Krasniqi jep dorëheqje prej funskioneve në VV

Kategoritë


0 komente