Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nga ilaçi për diabet e deri tek CD-ja të këngëve të deputetit – pazari në Prishtinë ku copëtohen pulat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nga ilaçi për diabet e deri tek CD-ja të këngëve të deputetit – pazari në Prishtinë ku copëtohen pulat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nga ilaçi për diabet e deri tek CD-ja të këngëve të deputetit – pazari në Prishtinë ku copëtohen pulat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 636 shikime
 • 636 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mandarina, dardha, djathë, qebapë dhe suxhuk të pjekur në skarë, këpucë të përdorua, shtretër gjumi, djep për fëmijë, zinxhir, pajisje të ndryshme mekanike e deri tek veturat dhe CD-jat me këngë të deputetit të Kuvendit të Kosovës, gjenden në tregun e njohur si ‘pazari i kerreve’ në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente