Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 169 shikime
 • 169 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngec zhvendosja e banorëve të Hadës dhe Shipitullës, KEK-u paralajmëron kolaps energjetik

Kategoritë


0 komente