Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ngjela: Presidenti i Kosovës po i hyn detit në këmbë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ngjela: Presidenti i Kosovës po i hyn detit në këmbë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ngjela: Presidenti i Kosovës po i hyn detit në këmbë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk mund të ketë ndërrim territoresh meqë këtë nuk e pranon politika globale. Kosova është politike parlamentare dhe jo presidenciale, andaj presidenti nuk ka kompetencë për negocim territoresh.

  0 komente