Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

NGOPTV

10 episode | 40,931 shikime

NGOP është një platformë dixhitale për çdo moshë.Misioni ynë është të argëtojmë dhe të ndërgjegjësojmë audiencën mbi çështje të ndryshme politiko-sociale përmes dublimeve, parodive dhe skeçeve komike.

Shfaq më shumë
Alternate Text