Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
NGOP TV | Femrat dhe makina (Pjesa 2)
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NGOP TV | Femrat dhe makina (Pjesa 2)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NGOP TV | Femrat dhe makina (Pjesa 2)

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 6,271 shikime
 • 6,271 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngopçe - Skeçe të shkurtër komik dhe personazhe të ndryshem.

https://www.instagram.com/ngopmedia/

https://www.facebook.com/ngop.tv/

#femrat #makina #pjesa2 #ngoptv #ngopmedia #ngop 


  0 komente