Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

NGOP TV

10 shfaqje | 110 video | 242,172 shikime

NGOP-i është një platformë digjitale për të gjitha moshat, themeluar në Nëntor 2018, në Tiranë. Ai përbehët nga një ekip i dedikuar dhe krijues aktorësh, regjizorësh dhe producentësh, të cilët synojnë ta shndërrojnë NGOP-in në platformën më cilësore dhe më të madhe digjitale në Shqipëri. Misioni i NGOPI-it është të argetojë dhe të ndërgjegjesojë audiencën mbi çështje të ndryshme sociale dhe politike nëpermjet humorit dhe satirës.

Shfaq më shumë
Alternate Text