Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
NGOP TV | Dollibashët - Tanga
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NGOP TV | Dollibashët - Tanga

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NGOP TV | Dollibashët - Tanga

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 3,169 shikime
 • 3,169 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dollibashet - Këngë  të famshme Shqiptare të vjetra dhe të reja të kënduara nga dollibashet tanë në version Labçe

https://www.instagram.com/ngopmedia/

https://www.facebook.com/ngop.tv/

#dollibashet #tanga #ngoptv #ngopmedia #ngop 

 

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente