Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
NGOP TV | Keqtukpime 4 - Familja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NGOP TV | Keqtukpime 4 - Familja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NGOP TV | Keqtukpime 4 - Familja

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 5,244 shikime
 • 5,244 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Keqtukpimet - Miq që keqkuptohen dhe nuk merren kurrë vesh me njëri-tjetrin, por ne fund mesazhi është gjithmonë shumë i qartë

https://www.instagram.com/ngopmedia/

https://www.facebook.com/ngop.tv/

#keqtukpime #ngoptv #ngopmedia #ngop 

 

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente