Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Ngritet aktakuzë për pronarin e kompanisë ku vdiq 17 vjeçari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Ngritet aktakuzë për pronarin e kompanisë ku vdiq 17 vjeçari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Ngritet aktakuzë për pronarin e kompanisë ku vdiq 17 vjeçari

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 267 shikime
 • 267 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Ngritet aktakuzë ndaj pronarit të kompanisë “SatStyro” për vdekjen e 17 vjeçarit

Kategoritë0 komente