Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nis largimi i deputetëve të VV-së nga salla
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nis largimi i deputetëve të VV-së nga salla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nis largimi i deputetëve të VV-së nga salla

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sigurimi i Kuvendit të Kosovës ka nisur të largojë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje nga salla, pas vendimit të Kryesisë së Kuvendit për përjashtimin e tyre nga seanca.

Kategoritë


0 komente