Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nis numërimi i votave me kusht për Prishtinën dhe Prizrenin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nis numërimi i votave me kusht për Prishtinën dhe Prizrenin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nis numërimi i votave me kusht për Prishtinën dhe Prizrenin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas përfundimit të rinumërimit të votave të disa vendvotimeve në Dragash dhe Rahovec, ka filluar numërimi i votave me kusht dhe postë për Prishtinën dhe Prizrenin.

Kategoritë


0 komente