Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nisin hetimet ndaj tre policëve që i morën fëmijët nga e ndjera Nrecaj, për t’ia dërguar të atit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nisin hetimet ndaj tre policëve që i morën fëmijët nga e ndjera Nrecaj, për t’ia dërguar të atit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nisin hetimet ndaj tre policëve që i morën fëmijët nga e ndjera Nrecaj, për t’ia dërguar të atit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 286 shikime
 • 286 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente