Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nisin hetimet, Policia po mbledh prova për shkaqet e vdekjes së gruas dhe foshnjës në Pejë
Nisin hetimet, Policia po mbledh prova për shkaqet e vdekjes së gruas dhe foshnjës në Pejë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë