Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nisin testet provuese për nxënësit që do të marrin pjesë në PISA 2018
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nisin testet provuese për nxënësit që do të marrin pjesë në PISA 2018

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nisin testet provuese për nxënësit që do të marrin pjesë në PISA 2018

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Medina Fejzullahu, nxënëse e klasës së nëntë në shkollën “Elena Gjika” në Prishtinë, është në mesin e rreth 6 mijë nxënësve kosovarë që do të marrin pjesë në testimin ndërkombëtar PISA.

Kategoritë


0 komente