Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Një familje nga Suhareka akuzojnë prokurorin dhe gjyqtarin për korrupsion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një familje nga Suhareka akuzojnë prokurorin dhe gjyqtarin për korrupsion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një familje nga Suhareka akuzojnë prokurorin dhe gjyqtarin për korrupsion

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një familje nga Semetishti i Suharekës po kërkon përjashtimin nga rasti të prokurorit dhe gjyqtarit kryesor që janë duke udhëhequr rastin e vrasjes së familjarit të tyre.

Kategoritë


0 komente