Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Një femër në Prishtinë goditet me veturë teksa po kalonte rrugën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një femër në Prishtinë goditet me veturë teksa po kalonte rrugën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një femër në Prishtinë goditet me veturë teksa po kalonte rrugën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 314 shikime
 • 314 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e pasdites në rrugën “Bill Klinton”, në Prishtinë, ku si pasojë një këmbësore femër ka pësuar lëndime, pasi është goditjes me veturë, gjatë kohës kur po kalonte rrugën.

Kategoritë


0 komente