Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Një festë ndryshe në familjen Bajrami
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një festë ndryshe në familjen Bajrami

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një festë ndryshe në familjen Bajrami

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shoqata e bamirësisë “Jetimët e Ballkanit”, në bashkëpunim me Komunën e Skenderajt kanë ndërtuar një shtëpi për familjen Bajrami në fshatin Baks. Ata deri më tash jetonin në një objekt të vogël që nuk i plotësonte aspak kushtet elementare për banim. Sot, ata po e festojnë Kurban-Bajramin ndryshe nga herët e kaluara, pasi janë sistemuar në shtëpinë e re. Megjithatë, mbesin ende shumë familje të tjera në nevojë, për të cilat ende nuk është bërë zgjidhje nga shteti.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente