Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Një gjilanas pretendon se 50 ari tokë në oborrin e një shkolle janë të tij, Komuna e konteston
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një gjilanas pretendon se 50 ari tokë në oborrin e një shkolle janë të tij, Komuna e konteston

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një gjilanas pretendon se 50 ari tokë në oborrin e një shkolle janë të tij, Komuna e konteston

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 405 shikime
 • 405 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente