Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Një mënyrë interesante se si të hapim shampanjën apo verën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një mënyrë interesante se si të hapim shampanjën apo verën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një mënyrë interesante se si të hapim shampanjën apo verën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,834 shikime
 • 1,834 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një mënyrë interesante se si të hapim shampanjën apo verën

Kategoritë0 komente