Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Një natë e tmerrshme me shi gati shkatërroi Suharekën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një natë e tmerrshme me shi gati shkatërroi Suharekën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një natë e tmerrshme me shi gati shkatërroi Suharekën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,985 shikime
 • 1,985 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një natë e tmerrshme me shi gati shkatërroi Suharekën

Kategoritë


0 komente