Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
NJË PROCES I RI GJYQËSOR PËR RRËMBIMIN E BIZNESMENIT NGA NJERËZ TË AFËRM TË KRYEMINISTRIT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NJË PROCES I RI GJYQËSOR PËR RRËMBIMIN E BIZNESMENIT NGA NJERËZ TË AFËRM TË KRYEMINISTRIT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NJË PROCES I RI GJYQËSOR PËR RRËMBIMIN E BIZNESMENIT NGA NJERËZ TË AFËRM TË KRYEMINISTRIT

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,358 shikime
 • 1,358 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria Themelore e Gjilanit po e ndjek penalisht një shok të afërm të Bedri Krasniqit për pjesëmarrjen në kidnapimin e biznesmenit, Azem Morina.

Kategoritë


0 komente