Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Një video e rrallë e Fetullah Gulen ku ai flet për profetin Muhamed dhe qan pa ndërprerë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Një video e rrallë e Fetullah Gulen ku ai flet për profetin Muhamed dhe qan pa ndërprerë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Një video e rrallë e Fetullah Gulen ku ai flet për profetin Muhamed dhe qan pa ndërprerë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 138 shikime
 • 138 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një video e rrallë e Fetullah Gulen ku ai flet për profetin Muhamed dhe qan pa ndërprerë

Kategoritë


0 komente