Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Njerëzit e Erdoganit në Kosovë shfaqin midis Prishtinës një dokumentar propagandues kundër Gylenit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njerëzit e Erdoganit në Kosovë shfaqin midis Prishtinës një dokumentar propagandues kundër Gylenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njerëzit e Erdoganit në Kosovë shfaqin midis Prishtinës një dokumentar propagandues kundër Gylenit

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë