Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Njësia Speciale arreston disa persona te ‘Banesat e Arabëve’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njësia Speciale arreston disa persona te ‘Banesat e Arabëve’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njësia Speciale arreston disa persona te ‘Banesat e Arabëve’

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 17,623 shikime
 • 17,623 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente