Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nora bëhet me mend të fëmijëve, në këtë pozitë nuk e keni parë asnjëherë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nora bëhet me mend të fëmijëve, në këtë pozitë nuk e keni parë asnjëherë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nora bëhet me mend të fëmijëve, në këtë pozitë nuk e keni parë asnjëherë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 353 shikime
 • 353 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bën Nora në kohën e lirë

Kategoritë


0 komente