Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Detaj i ri në vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj i mori fëmijët nga gruaja pa vendim të institucioneve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Detaj i ri në vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj i mori fëmijët nga gruaja pa vendim të institucioneve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Detaj i ri në vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj i mori fëmijët nga gruaja pa vendim të institucioneve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,127 shikime
 • 1,127 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Detaj i ri në vrasjen e dyfishtë në Gjakovë, Pjetër Nrecaj i mori fëmijët nga gruaja pa vendim të institucioneve

Kategoritë


0 komente