Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nuk do ta besoni dallimin mes këtyre dy njerëzve(VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nuk do ta besoni dallimin mes këtyre dy njerëzve(VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nuk do ta besoni dallimin mes këtyre dy njerëzve(VIDEO)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 74 shikime
 • 74 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Burri më i madh dhe gruaja më e vogël në botë janë takuar në Egjipt për t'u fotografuar para piramidave. Ata dallojnë për 1.8 metra mes vete.

Kategoritë


0 komente