Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Nuk ka konkurrencë efektive në tregun e furnizimit me energji elektrike”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Nuk ka konkurrencë efektive në tregun e furnizimit me energji elektrike”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Nuk ka konkurrencë efektive në tregun e furnizimit me energji elektrike”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Nuk ka konkurrencë efektive në tregun e furnizimit me energji elektrike”

Kategoritë0 komente