Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nuk ka legalizime pa u zgjidhur çështja pronësore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nuk ka legalizime pa u zgjidhur çështja pronësore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nuk ka legalizime pa u zgjidhur çështja pronësore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me gjithë vërejtjet e Listës serbe, Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, sot ka miratuar projektligjin për trajtimin e objekteve pa leje, për të cilin u tha se do të ketë mundësi që procesi i legalizimit të shkojë më mirë, pasi do të ketë kosto më të lirë dhe procedura të shpejta.

Kategoritë


0 komente