Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e Granitit del me shoqe, ia bën grimin vetës dhe atyre

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 977 shikime
 • 977 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e keni ditur se Leonita ka edhe këtë talent

Kategoritë


0 komente