Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Nusja e Taulantit merr dhuratën më romantike nga burri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e Taulantit merr dhuratën më romantike nga burri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e Taulantit merr dhuratën më romantike nga burri

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 849 shikime
 • 849 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush po i bën dhuratë Arbnorës

Kategoritë0 komente