Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Nusja e tij e injoron keq, ja çka detyrohet të bëjë Taulant Xhaka
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e tij e injoron keq, ja çka detyrohet të bëjë Taulant Xhaka

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e tij e injoron keq, ja çka detyrohet të bëjë Taulant Xhaka

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 7,784 shikime
 • 7,784 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Taulanit e xhiron gruan e tij, reagimi i saj i papritur!

Kategoritë0 komente