Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Nxehet” nxenësi i Millosheviqit Ivica Daçiq këndon greqisht dhe thyen pjatën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Nxehet” nxenësi i Millosheviqit Ivica Daçiq këndon greqisht dhe thyen pjatën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Nxehet” nxenësi i Millosheviqit Ivica Daçiq këndon greqisht dhe thyen pjatën

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 438 shikime
 • 438 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente