Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Nxënësit e klasave të gjashta mësojnë për dëmet që shkakton korrupsioni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit e klasave të gjashta mësojnë për dëmet që shkakton korrupsioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit e klasave të gjashta mësojnë për dëmet që shkakton korrupsioni

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nxënësit e klasave të gjashta mësojnë për dëmet që shkakton korrupsioni

Kategoritë


0 komente