Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nxënësit e Kolegjit ‘Mehmet Akif’ kërkojnë kthimin e profesorëve nga Turqia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit e Kolegjit ‘Mehmet Akif’ kërkojnë kthimin e profesorëve nga Turqia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit e Kolegjit ‘Mehmet Akif’ kërkojnë kthimin e profesorëve nga Turqia

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nxënësit e Kolegjit ‘Mehmet Akif’ kanë protestuar paqësisht në sheshin “Zahir Pajaziti” në shenjë pakënaqësie për arrestimin sotëm të drejtuesve të këtij kolegji turk. Ata marshuan drejt ndërtesës së Qeverisë së Kosovës në sheshin “Skënderbeu”.

Kategoritë


0 komente