Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nxënësit në Istog paguajnë sigurimin e shkollës, prindërit akuzojnë komunën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nxënësit në Istog paguajnë sigurimin e shkollës, prindërit akuzojnë komunën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nxënësit në Istog paguajnë sigurimin e shkollës, prindërit akuzojnë komunën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nxënësit e gjimnazit "Haxhi Zeka" në Istog në vit paguajnë 5 euro për sigurim të shkollës, pasi që as drejtoria e Arsimit në këtë komunë dhe as shkolla nuk kanë buxhet të mjaftueshëm për të paguar sigurimin e shkollës.

Kategoritë


0 komente