Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
O’Connell për Specialen: Kjo mund të jetë nata më e rrezikshme për Kosovën që nga paslufta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
O’Connell për Specialen: Kjo mund të jetë nata më e rrezikshme për Kosovën që nga paslufta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

O’Connell për Specialen: Kjo mund të jetë nata më e rrezikshme për Kosovën që nga paslufta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 408 shikime
 • 408 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

O’Connell për Specialen: Kjo mund të jetë nata më e rrezikshme për Kosovën që nga paslufta

Kategoritë


0 komente