Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Oda Amerikane shfaq mosbesim për zonën ekonomike në Gjakovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oda Amerikane shfaq mosbesim për zonën ekonomike në Gjakovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oda Amerikane shfaq mosbesim për zonën ekonomike në Gjakovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për vendimin e Qeverisë së Kosovës për zonën e veçantë ekonomike amerikane në Gjakovë, Oda Ekonomike Amerikane ngrit shqetësimin dhe vërejtjet e saj për mos përfshirjen e komunitetit të biznesit në dialog, mbase mungojnë informatat e detajuara lidhur me atë se çfarë do të ofrohet brenda kësaj zone.

Kategoritë


0 komente