Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

OEK: Shqipëria të jetë dera e parë për bashkëpunim ekonomik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OEK: Shqipëria të jetë dera e parë për bashkëpunim ekonomik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OEK: Shqipëria të jetë dera e parë për bashkëpunim ekonomik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuniteti i biznesit nga Kosova dhe Shqipëria do të kenë një fushatë afatgjatë me moton “Blej shqip” të brendeve më cilësore që kanë këto dy shtete.

Kategoritë


0 komente