Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OKB: Duhet të dënohen kryerësit e krimit më makabër në histori, dhunimin gjatë luftës në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OKB: Duhet të dënohen kryerësit e krimit më makabër në histori, dhunimin gjatë luftës në Kosovë

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

OKB: Duhet të dënohen kryerësit e krimit më makabër në histori, dhunimin gjatë luftës në Kosovë

Kategoritë0 komente