Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ooops – “Kryeministri humb në mendime gjatë seancës në Kuvend”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ooops – “Kryeministri humb në mendime gjatë seancës në Kuvend”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ooops – “Kryeministri humb në mendime gjatë seancës në Kuvend”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,827 shikime
 • 6,827 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente