Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Operatorët e linjës 7 kundërshtojnë qarkullimin e autobusëve të rinj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Operatorët e linjës 7 kundërshtojnë qarkullimin e autobusëve të rinj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Operatorët e linjës 7 kundërshtojnë qarkullimin e autobusëve të rinj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga dita e sotme kryeqytetit i janë shtuar edhe 21 autobusë urban e po ashtu edhe disa linja të reja. Risi sipas kryetarit të Prishtinës Shpend Ahmeti, është linja e Kalabrisë që fillon tek Pastrimi dhe kalon në disa rrugë të Kalabrisë, përfshi rrugën te Stacioni dhe “Banesat e Arabëve”.

  0 komente