Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
ORCA: Ka përmirësim të dukshëm në zgjedhjen e stafit akademik në UP
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ORCA: Ka përmirësim të dukshëm në zgjedhjen e stafit akademik në UP

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ORCA: Ka përmirësim të dukshëm në zgjedhjen e stafit akademik në UP

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim (ORCA), ka prezantuar sot një analizë për zgjedhjen e personelit akademik mësimdhënës në Universitetin e Prishtinës 2018, me ç’rast u potencua se ka përmirësim të dukshëm në zgjedhjen e stafit akademik në këtë institucion arsimor.

Kategoritë


0 komente