Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

OSBE do të përkrahë KQZ-në me mbi 220 vëzhgues që do të jetë aktiv në komunat veriore gjatë ditës së zgjedhjeve, më 22 tetor.

Kategoritë


0 komente